Narodowe Święto Biegania

Źródło: http://livehub.com.pl/orlen-warsaw-marathon/

Obejrzyj galerię zdjęć z Maratonu Warszawskiego 2015 - ul. Czerniakowska:
Foto: grajmy.com
   W ramach ORLEN Warsaw Marathon organizowane są również Mistrzostwa Polski w Maratonie Mężczyzn, a pula nagród pieniężnych porównywalna jest z czołowymi imprezami biegowymi w Europie. ORLEN Warsaw Marathon znalazł swoje uznanie nie tylko pośród biegaczy, ale także Międzynarodowego Stowarzyszenia Federacji Lekkoatletycznych (IAAF), które doceniło wysoki poziom sportowy i organizacyjny przyznając biegowi na dystansie 42,195 km wyróżnienie IAAF Silver Label. Podczas 80. Plebiscytu Przeglądu Sportowego wydarzenie otrzymało także wyróżnienie w kategorii „Impreza Masowa Roku 2014”.